Survivor’da ikinci eleme adayı belli oldu! Nefise gözyaşlarına boğuldu

Survivor’da ikinci eleme adayı belirlendi. Kıran kırana geçen mücadelede Ogeday dokunulmazlığın sahibi oldu. Ogeday’a sembolü Murat taktim etti ve tebrik etti. İşte Survivor’da merak edilenler…

Gözyaşları içerisinde Nefise “Finale çıkmanın hiçbir anmlamı yok. Çıkıyorsun çıkıyorsun kazanamadıktan sonra sabaha kadar finale çık. 4 final yaptım hiçbir önemi yok. Yani olmayınca olmuyor. Artık yarı finalde salayım finale falan çıkmayayım. Elimden geleni yaptım olmadı. Olmuyor demekki kötüyüm yani yapacak bir şey yok. Tebrik ediyorum Ogeday’ı” dedi.

Murat “Ogeday’ı yürekten tebrik ediyorum. 2 final ve ikisinde de sembol ile sonuçlandı. Performans bu dönemde çok önemli, dokunulmazlık bu dönemde çok önemli” dedi.

OGEDAY ÖDÜLE GİDECEĞİ ARKADAŞLARINI AÇIKLADI

Kısa bir konuşma yapan Ogeday “Öncelikle Nefise ile başlamak istiyorum. Nefise çok iyi bir yarışmacı. 5 tane dokunulmazlıkta 4 tane final gördü. Bence şu an inanılmaz bir tecrübe kazanıyor. Burada edindiği stres yönetimi finalde iki tane üst üste bireysel dokunulmazlık alıp onun son haftayı rahat bir şekilde geçirmesine yarayacak. Bence kendisini bu şekilde çok üzmesin. Çok iyi bir yarışmacı. 4 tane final oynaması çok iyi. Bunun mutlaka mükafatını bir yerde alacaktır. Açıkçası kendi adıma mutluyum. Bir isim söylemek zor. Kimi söyleyeceğimi de bilmiyorum. Ama stresli bir konsey geçecek benim için. Bugün için rahatım. Yarın ne olacak bilmiyorum. Mutluyum ödüle gideceğiz. Benimle final yaptığı için Nefise’yi ilk olarak seçmek istiyorum. İkincisi Merve’yi götürmek istiyorum. Üçüncüsü de Batuhan’ı götürmek istiyorum” dedi.

 

İKİNCİ ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Bir isim söylemem gerekiyor. Bu ismi de söylerken dikkat etmem gereken bazı unsurlar var. Bu işin bir duygusal tarafı bir de stratejik tarafı var. Hiç beklemediğim halde yaşadığımız problemleri göz önünde bulundurarak üzülerekten, çünkü bu kadar ofansif olunmasını beklemiyordum. Bunu da düşünerek, Atakan demek istiyorum” dedi. Böylelikle birinci aday Merve idi ikinci eleme adayı da Atakan oldu.

Atakan “Ogeday’a saygı duyuyorum iyi bir yarışmacı. Güzel bir adım var söylemeyi seviyorlar. Mühür kimdeyse Süleyman odur demişler. Şu anda kolye kendisinde. Benim adımı söyledi. Kendisine göre sebepler saydı. Stratejik de bir şeyler söyledi. Onun kararı saygı duyuyorum. Zaten 4 kişi potada geriye kalıyor 3 kişi. Yarın bireyseli alamazsam Batuhan performanstan giremiyor. Ogeday performanstan giremiyor. Geriye ben Seda, Yunus kalıyor. Yani çok fazla da seçenek kalmıyor. Bu saatten sonra da bireyseli alamadın mı düellodasın diye düşünüyorum. Çıkacağız ve çarpışacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir