Komando bıçaklı dehşet! Hiç tanımadığı kişiyi alkollü olduğu için öldürmüş

İstanbul Büyükçekmece’de yolda yürürken bıçaklanan 50 yaşındaki Yıldıray Koç’un sır cinayeti çözüldü. Koç’u, hayatında ilk kez gördüğü 20 yaşındaki bir şahısın, alkollü yürüdüğü için sinirlenip komando bıçağıyla öldürdüğü ortaya çıktı.

Olay, geçtiğimiz hafta akşam saatlerinde Ulus Mahallesi’nde yaşandı. Yıldıray Koç’a ağır yaralı olarak bir ara sokakta yere yığıldığını gören vatandaşlar yardım etmiş, kanlar içinde kalan Koç kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Olay üzerine araştırmalara başlayan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, güvenlik kameralarını incelemeye başladı. Görüntülerde beyaz ayakkabılı şüpheli bir şahısın ara sokakta Koç’un arkasından yürüdüğü bir süre sonra ise elinde bıçakla kaçarak geldiği görüldü.

“SİNİRLENDİM, BIÇAKLADIM”

Araştırmalar sonucu tespit edilen Azad Morkoyun (20) saklandığı evinde yakalandı. Şahıs emniyette yapılan sorgulamasında cinayeti işlediğini itiraf ederken, ilk defa gördüğü Koç’u “Yolda zor yürüyen alkollü bir kişi gördüm. Daha önceden hiç tanımıyorum. Bu halinden dolayı ona sinirlendim. Olayı gerçekleştirdim” dediği ortaya çıktı.

Zanlının sosyal medyada yaptığı silahlı paylaşım

KOMANDO BIÇAĞI KULLANMIŞ

Cinayet Büro Amirliği ekipleri, şahsın suçu işlediği bıçağı da ele geçirdi. Cinayetin, komando bıçağı olarak adlandırılan bir bıçakla işlendiği ortaya çıktı. Emniyetteki işlemlerinin ardından Azad Morkoyun adliyeye sevk edildi. Morkoyun’un Yıldıray Koç’u takip ettiği ve sonrasında kaçtığı son anlar ise güvenlik kamerası kayıtlarında ortaya çıktı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3.Sayfa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir